Рятувальникам ДержНС планують збільшити зарплатню і запропонувати безвідсотковий кредит на придбання власного житла, - Аваков

Зарплату мають намір збільшити на 30%

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков mvs.gov.ua

Представникам ДержНС у 2019 році планують збільшити зарплатню на 30% та запропонувати особливі умови при купівлі житла. Про це розповів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час зустрічі зі столичним гарнізоном рятувальників, передає прес-служба МВС.

"З 1 січня заробітна плата рятувальників буде збільшена на 30%. Пожежники мають надзвичайний рівень довіри у населення. Бо ви якісно виконуєте свою роботу. А значить, я маю повне право просити у Кабміну закласти у державний бюджет підвищення заробітної плати. Але ми розуміємо, що вас необхідно мотивувати і соціальними гарантіями. Тому ми запропонували механізм фінансового лізингу або іпотеку. Кожен з вас, хто служить, може оформити кредит на власне житло без застави, бо це за вас робить МВС і ДержНС. А також безвідсотково - відсотки також платить міністерство", - сказав він.

За його словами, якщо у молодого спеціаліста з’явиться родина або народяться діти, то держава оплатить додаткові 5% по тілу кредиту. Також додатковий відсоток будуть виплачувати за кількість років служби.

Аваков підкреслив, що молодому спеціалісту потрібно буде від двох років служби, щоб отримати кредит на житло на вигідних умовах, а от ставати у квартирну чергу не треба.

Окрім того, наступного року планують запровадити новий пакет соціального забезпечення для рятувальників і їхніх родин, який охопить медичне обслуговування.

"На квартирній черзі у нас перебуває 1 265 пенсіонерів. І чи зможуть вони отримати це житло, невідомо. Тому наразі ми пропонуємо рятувальникам компенсацію за винаймання житла. Але це не власне житло. А нова програма від МВС дозволить забезпечити свою родину житлом, сплачуючи щомісяця невелику суму обов’язкового платежу. Це приблизно від 1 200 до 1 900 ", - додав очільник ДержНС Микола Чечоткін.

Як повідомлялося раніше, у 2019 році на Держслужбу надзвичайних ситуацій мають намір виділити майже 13,5 млрд грн, зокрема на купівлю пожежної техніки вітчизняного виробництва - 600,8 млн грн.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів