РФ стягує військову техніку до Криму, намагаючись зробити з півострова військову базу, - Турчинов

У Криму сконцентровано до 30 тис. військових РФ

Фото з відкритих джерел

Росія стягує військову техніку до Криму, намагаючись зробити з півострова військову базу. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов на ХІ безпековому форумі.

"На півострові розташовано потужні ракетні системи зенітно-ракетного комплексу С-400, який може вражати літаки в будь-якій точці нашої країни. Це свідчить про те, що російський агресор готує потужний військовий потенціал у Криму не тільки для того, щоб захищати там свою присутність", - сказав він.

За його даними, у Криму сконцентровано до 30 тис. військових РФ.

"(У Криму) там сконцентровано дуже потужний військовий потенціал. 22 армійський корпус разом з іншими підрозділами Чорноморського флоту та дивізії повітряних сил Росії становить кількість військових понад 30 тисяч осіб", - підкреслив Турчинов.

Нагадаємо, станом на кінець 2017 року на строкову службу до російської армії призвали близько 5 тис. жителів анексованого Криму.

Міністерство закордонних справ України неодноразово вимагало від Росії скасувати призов у Криму.

У ході весняного призову 2018 року для комплектування з'єднань та військових частин Ракетних військ стратегічного призначення (РВСП) Росії уперше буде залучено призовників з анексованого Криму.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів