РФ не виконуватиме вердикт суду ООН щодо кримських татар, тому шукає "гібридний" варіант, – Чубаров

Голова Меджлісу припускає, що незабаром будуть створювати клонові організації замість організацій кримських татар

Рефат Чубаров inforesist.org

Наразі ніщо не вказує на те, що Росія збирається виконувати постанову Міжнародного суду ООН і припинить утиски кримських татар. Про це голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив у коментарі телеканалу "112 Україна".

"Ми вже зробили низку дій, у тому числі звернулися у відповідні суди РФ, яка окупувала частину території України. Поки немає ніяких вказівок на те, що Росія буде виконувати рішення Міжнародного суду", – повідомив він.

На думку Чубарова, РФ намагається знайти якийсь третій варіант, гібридний.

"Росія не може не виконати рішення Міжнародного суду ООН, але в той же час Росія його виконувати не буде", – упевнений Чубаров.

"Швидше за все, вони будуть створювати клонові організації і представляти їх як організації кримських татар", – припустив глава Меджлісу.

Нагадаємо, 19 квітня Міжнародний Суд ООН задовольнив прохання України про тимчасові заходи щодо позову проти РФ за Конвенцією про ліквідацію расової дискримінації.

Суд висловився за збереження кримськими татарами права на створення власних інститутів і вимог до Росії відновити діяльність Меджлісу. Росія також повинна забезпечити можливість послуговування українською мовою в освітній системі Криму.

Новини за темою: У МЗС РФ прокоментували рішення суду в Гаазі

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів