Валентин Резніченко: У 2016 році в Дніпропетровській обл. реалізували понад 100 інфраструктурних проектів

Також втілили в життя десятки інновацій

Голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко photofact

У Дніпропетровській області в 2016 році реалізували понад 100 інфраструктурних проектів та десятки інновацій. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає прес-служба облдержадміністрації зазначеної області.

Мова йде про сотні інфраструктурних, соціальних, економічних, освітніх і медичних проектів. Десятки реконструйованих шкіл, дитячих садів і лікарень. Новий неформатний підхід до вирішення завдань та інноваційні ідеї змінили Дніпропетровську область назавжди. Про досягнення 2016 року йде мова в останньому в цьому році публічному звіті команди Валентина Резніченко.

Команда Валентина Резніченко відзвітувала про роботу в 2016 році - понад 100 слайдів присвячені проектів, реалізованих в поточному році, у сфері інфраструктури, медицини, допомоги демобілізованим, міжнародного співробітництва, екологічних, інноваційних проектах та неформатною ОДА.

"2016-й став для Дніпропетровської області роком будівництва, реформ і інновацій. Реалізовано більше 100 інфраструктурних проектів, проведено понад 40 заходів для демобілізованих та їх сімей, втілено в життя 9 масштабних екологічних ініціатив. Всі доходи і видатки обласного бюджету - в режимі онлайн, у мережі всі адмінпослуги і дороги регіону, їх стан і відповідальні за утримання", - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У 2016 році команда Валентина Резніченко збудувала та реконструювала більше 100 об'єктів. Це водогони, школи, дитячі садки, лікарні. Пріоритет - капітальний ремонт доріг. На це з обласного бюджету виділили рекордні півмільярда гривень. Результат - 156 капітально відремонтованих доріг міст та районів Дніпропетровської області. Повністю модернізована система опалення в Нікополі, Павлограді та Марганці. Для цього побудували 21 котельню. У школах, дитячих садах і лікарнях інших міст і районів модернізували ще 18 котелень. У дитячих садках регіону створили понад 1,5 тисячі додаткових місць, вперше за роки незалежності без державних коштів з нуля побудували 2 дитячих садка.

Модернізація торкнулася і медичних установ. За рік 12 лікарень області отримали більше 100 одиниць сучасного медобладнання. Це вдвічі більше, ніж у 2015 році. Реконструйована обласна дитяча поліклініка. Почали реконструкцію педіатричного відділення та будівництво хірургічного корпусу Центру матері та дитини ім. Руднєва. Налагоджені поставки гуманітарної допомоги з Франції та США.

"З початку війни на Сході Дніпропетровщина - на передовій. Наші хлопці першими встали на захист країни, медики почали допомагати бійцям, волонтери - потерпілим. Захист прав бійців та їх сімей в мирному житті - команда ДнепрОГА взяла на себе. Найбільше наших хлопців пішли на фронт, і демобілізованих у нас також більше всього", - зазначив Валентин Резніченко.

У 2016 році реалізовано близько 40 проектів для бійців АТО і їх сімей. В області створено перший в Україні реабілітаційний центр для демобілізованих, проводяться навчальні курси з ІТ та англійської мови. Бійці АТО змагалися у першій спартакіаді, стрибали з парашутом, сплавлялися на байдарках і доводили любов до життя на "Іграх героїв". Разом співали на першому в Україні фестивалі "Пісень, народжених в АТО". Скоро - перший різдвяний бал.

Крім того, 2016-ий став для Дніпропетровської області став роком екологічних ініціатив. Реалізували 9 проектів - ліквідовували підтоплення 3 населених пунктів, розчистили русла 2 річок, прийняли першу в Україні стратегію поводження з твердими побутовими відходами. Один з найбільш масштабних проектів - зариблення річки Дніпро відновлення гідрологічного режиму.

Також 2016-й - рік реформ і інновацій. Дніпропетровська область - лідер по електронних закупівель в системі Prozorro, надання адмінпослуг онлайн. Всі дороги регіону та інформація про їх будівництві тепер на онлайн карті в мережі, як і всі доходи і видатки обласного бюджету.

У 2016 році команда Валентина Резніченко кардинально змінила уявлення про адміністративному органі. У ДнепрОГА довели, що адміністрація може бути ближче до людей. Понад 5 тис. жителів регіону завітали в цьому році зустрічі з 10 відомими письменниками, блогерами, артистами. В холі адмінбудівлі постійно діють виставки, на 3-му і 4-му поверхах працює bookcrossing. На фасаді будівлі кожен вечір світиться найбільший в Україні світлодіодний національний прапор.

Щотижня в ДнепрОГА у режимі онлайн публічно звітують про досягнення тижня.

"Зроблено в 2016-му багато. Велика подяка всім, хто працював над розвитком регіону, завдяки кому втілені в життя сотні проектів. Команда ДнепрОГА не зупиняється на досягнутому. Переконані, можна зробити ще більше. Є амбітні плани на 2017 рік. Розраховуємо на підтримку кожного, хто допомагав нам у цьому році", - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів