Регламентний комітет ВР рекомендував закрити кулуари парламенту для журналістів

Пропонують створити прес-центру на третьому поверсі будівлі Ради на вул. Грушевського, 5

ГолосUA

Регламентний комітет Верховної Ради рекомендував закрити кулуари парламенту для журналістів, фотокореспондентів та операторів, виділивши для них лише прес-центр на третьому поверсі. Відповідне рішення 9 липня опублікували на сайті комітету.

Так, комітет рекомендував першому заступнику керівника апарату ВРУ ініціювати створення в апараті Ради робочої групи, яка напрацює пропозиції про створення на прес-центру на третьому поверсі; зміну положень про акредитацію журналістів та техпрацівників ЗМІ та закриття кулуарів Ради для представників преси.

Пропонується скасовувати акредитацію журналіста, фотокореспондента чи оператора, якщо він порушив закон правила професійної етики.

Для представників ЗМІ рекомендують закрити перший та другий поверх будівлі парламенту.

Новини за темою: Раді пропонують зобов'язати журналістів акредитовуватися для кожної парламентської сесії

Зазначимо, таке рішення пов'язане із інцидентом, що трапився 24 травня 2018 року. Тоді парламентський фотокореспондент опублікував фото двох дівчин, одна з яких показувала на камеру непристойний жест. Пізніше стало відомо, що це були журналістки Юлія Махмуді (газета "Громадський вісник Києва") та Валерія Єгорова (газета "Flash on Time News"). Згодом профільний комітет ВР скасував акредитацію цих двох представників ЗМІ.

Скандальний кадр Facebook Яна Доброносова

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів