Регламентний комітет мовчить, коли відбирають статтю Конституції про безкоштовну медичну допомогу, але обурюється, коли "не так" покажуть депутата, - Кацман

Регламентний комітет мовчить, коли відбирають статтю 49 Конституції україни про безоплатну медичну допомогу, але обурюється, коли "не так" покажуть депутата. Так ініціативу про заборону зйомок у стінах парламенту прокоментував політичний експерт Володимир Кацман.

Він висловив здивування позицією комітету Верховної Ради з питань свободи слова, який і повинен був відстоювати принципи гласності.

"Завжди апелюють до Конституції, завжди винна Конституція. Коли відбирається ціла ст. 49 КУ з приводу безкоштовного медичного обслуговування, то чомусь регламентний комітет мовчить, а коли раптом не так покажуть депутата – то це порушення конституційних прав. Журналісти повинні про це говорити, депутатів повинні показувати і ззаду, і спереду, і в профіль, завжди повинні показувати", - переконаний Кацман.

Нагадаємо, комітет ВР з питань регламенту пропонує зобов'язати представників засобів масової інформації просити у депутатів дозволу на зйомку в кулуарах парламенту або ж вилучати зроблені відеоматеріали.

Раніше регламентний комітет Верховної Ради рекомендувала закрити кулуари парламенту для журналістів, фотокореспондентів і операторів, виділивши для них тільки прес-центр на третьому поверсі. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів