Раді пропонують назвати сприянням тероризму поширення інформації, що виправдовує збройну агресію проти України

Документ передбачає, що тільки парламент зможе пропонувати РНБО запроваджувати санкції проти українських ЗМІ, їхніх власників та засновників

З відкритих джерел

У Верховній Раді зареєстрували законопроект № 9275 "щодо захисту інформаційного простору". Автор - секретар оборонного комітету, нардеп від БПП Іван Вінник.

Пропонується у законі про боротьбу з тероризмом розширити поняття "фінансування та інше сприяння тероризму", а саме уточнити, що йдеться в тому числі про інформаційну підтримку терористичних організацій чи незаконним збройним формуванням. Тож створення і поширення інформації, що позитивно висвітлює окупації території України, збройної агресії проти України - це сприяння тероризму.

У законі про санкції хочуть зазначити, що виключно Верховна Рада може запропонувати Раді нацбезпеки запровадити санкції проти "засобів масової інформації, мовників, телерадіоорганізацій та інших суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення, їхніх засновників, вигодоодержувачів, які є резидентами України".

Нагадаємо, 4 жовтня парламент 229 голосами закликав Раду національної безпеки й оборони України запровадити санкції проти телеканалів "112 Україна" та NewsOne, зокрема скасувати ліцензії та заборонити користуватися українським радіочастотним ресурсом.

Постанова набула чинності 20 жовтня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів