Рада безпеки ООН стосовно Криму: Україна вимагає посилення санкцій щодо РФ

Раніше США розширили санкції проти Росії

Заступник міністра закордонних Олена Зеркаль З відкритих джерел

Україна в Раді Безпеки ООН закликала посилити міжнародні санкції проти Росії через ситуацію в аннексированном нею Криму. Про це під час виступу в Радбезі заявила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

"Необхідно нарощувати існуючі багатосторонні і двосторонні санкції, резолюції Генеральної Асамблеї ООН щодо ситуації з правами людини в АР Крим і Севастополі повинні бути підтримані і служити дорожньою картою для зняття окупації", - сказала Зеркаль.

Вона також поінформувала учасників засідання про нарощування мілітаризації окупованого Криму і репресії по відношенню до українців і кримських татар, які там живуть.

"Москва перетворить Крим на величезну військову базу з сухопутним, повітряним та морським компонентами і використовує це як майданчик для своїх військових інтервенцій в інші місця. Сирія є свіжим прикладом... Російські окупаційні сили не обмежуються переслідуванням окремих фізичних осіб, гноблять активістів Меджлісу, представників легітимного представницького органу кримських татар", - сказала Зеркаль.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ готує меморандум, який містить інформацію про порушення прав кримських татар і українців в окупованому Криму, а також питання, що пов'язані з фінансуванням тероризму на сході. Україна планує подати його в Міжнародний суд ООН 12 червня.

Раніше повідомлялося, що Парламентська Асамблея Ради Європи буде готувати окремий доповідь і резолюцію щодо расової дискримінації кримських татар в аннексированном Росією Криму.

Новини за темою: США розширили санкційний список проти Росії

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів