Розслідування по "Боїнгу": Літак був збитий "Буком"

Відповідний висновок міститься в доповіді Ради безпеки, представленим сьогодні для родичів жертв катастрофи і для ЗМІ

пресс-служба ОБСЕ

Радбез Нідерландів заявляє, що "Боїнг" над Донбасом був збитий з ЗРК "Бук". Відповідний висновок міститься в доповіді Ради безпеки, представленим сьогодні для родичів жертв катастрофи і для ЗМІ. Доповідь представляє голова нідерландської бюро розслідування катастроф Тьїббе Йустру.

"МН17 зазнав катастрофи внаслідок детонації боєголовки, яка вибухнула за межами літака з лівого боку від кабіни пілотів. Це ракета, яка встановлена на системі земля-повітря "Бук". Унаслідок детонації передня частина літака відвалилася, літак розвалився в повітрі. Уламки були розкидані в радіусі до 50 км у східній частині України. Ракета була запущена з території в радіусі 320 км в районі падіння літака", - сказав Тьїббе Йустру.

Нагадаємо, малайзійський "Боїнг", який прямував з Амстердама до Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 р. в районі міста Тореза Донецької області. На борту перебували 298 осіб, всі вони загинули внаслідок катастрофи. Україна та західні країни поклали відповідальність на проросійських бойовиків, які контролюють цю територію. Росія ці звинувачення відкидає.

Завершальний етап розслідування Нідерландами аварії малайзійського Boeing матиме місце у лютому 2016 р.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів