Рада зробила крок назустріч відставці Соболєва з посади голови антикорупційного комітету

Депутати вже сьогодні зможуть ухвалити відповідне рішення

Нардеп від "Самопомочи" Єгор Соболєв "Самопоміч"\Facebook

Верховна Рада включила до порядку денного сесії постанову №7368 про відкликання Єгора Соболєва з посади голови комітету з питань запобігання та протидії корупції.

"За" з другого разу проголосував 241 народний депутат.

У кулуарах парламенту представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко розповіла про причини відставки Соболєва з посади голови комітету.

"Один із наших основних аргументів – в законопроекті про боротьбу з корупцією і створення антикорупційних органів є пряма норма закону, за яку голосував і в тому числі Соболєв, яку пропонував "БПП". Це створення системи аудиторів, яка дасть можливість, оскільки із прокуратури і інших органів контролювати законність ведення своєї діяльності НАБУ, такої інституції, як аудит. Це пряма норма закону і не одного. Соболєв протягом року блокував це питання і ви бачили, до чого це призвело, - незаконне використання засобів, незаконне використання агентів, засекречення роботи, те, що не передбачено законом. Якби був цей інститут аудиторів введений, а це безпосередній обов’язок депутата Соболєва, такої ситуації не було б", - сказала Луценко.

Новини за темою: У США збираються рекомендувати скоротити фінансову допомогу Україні, якщо Рада звільнить директора НАБУ

Нагадаємо, вчора члени антикорупційного комітету проголосували за визнання роботи Єгора Соболєва незадовільною та його відставку з посади голови цього комітету.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів