Рада запровадила податкові пільги для зразкових батьків

"За" проголосували 235 народних депутатів

Голова комітету ВР з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна Верховная Рада

Верховна Рада ухвалила закон № 8295, який передбачає ряд змін до Податкового кодексу. "За" проголосували 235 народних депутатів.

Онлайн-трансляцію вів офіційний канал "Рада".

Парламент запровадив податкові пільги для зразкових батьків. Зокрема, аліменти, які платить нерезидент дитині в Україні, не будуть зараховувати до його загального оподатковуваного доходу. А батьки, які витрачають гроші на дошкільну, позашкільну, загальну середню освіту дитини, мають право на податкову знижку.

Закон набере чинності наступного дня після офіційної публікації.

Які зміни передбачає документ, пояснила представник президента у парламенті, нардеп від БПП Ірина Луценко у кулуарах Верховної Ради, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"В кінці року ця сім’я має право показати свої витрати на додатковий розвиток дитини і той дохід, який показує сім’я, зменшується на ту витрату на додатковий розвиток дитини, перед оподаткуванням. Тобто, 18% доходу, які мали б оподаткуватися, повертаються назад в сім’ю. Це може стимулювати наших батьків вкладати в наших дітей. Це і приватні садочки, і приватні школи, спортивні, музичні заклади, ті, які розвивають нашу дитину", - сказала Ірина Луценко.

Нагадаємо, парламент підтримав цей законопроект за основу у травні 226 голосами народних депутатів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів