Рада заборонила пускати до будівлі парламенту людей зі зброєю

За словами секретаря профільного комітету Івана Вінника, депутатів не будуть оглядати при вході до будівель державної влади

Верховна Рада ухвалила законопроект № 8155 про недопущення до будівель парламенту та Кабміну осіб зі зброєю. За проголосували 263 народних депутатів.

Онлайн-трансляцію вів телеканал "112 Україна".

Законопроект передбачає, що до будівель, де працюють Верховна Рада, президент, Кабмін тощо, не допускаються особи з холодною чи вогнепальною зброєю, вибухівкою, засобами підриву, боєприпасами всіх видів і зразків, рідинами, що легко займаються, піротехнічними засобами, отруйними і сильнодіючими речовинами. Виключенням є тільки державні охоронці таких будівель. 

Окрім того, військовослужбовцям Управління держохорони надаються повноваження не допускати до згаданих будівель людей зі зброєю чи іншими засобами, які можуть становити небезпеку.

Новини за темою: Нардепи порадили Савченко отруїти парламент газом

Законопроект представив нардеп від БПП, секретар комітету ВР з питань нацбезпеки й оборони Іван Вінник.

"Багато хто запитує, що буде зі статусом народного депутата, журналістів та інших осіб, як будуть оглядати… Насправді цей законопроект не про осіб, яких я назвав. Законопроект про об'єкт, про будівлю органу державної влади. Йдеться про будівлю Верховної Ради, про будівлю Адміністрації президента, про будівлю Кабміну, до яких особи, незалежно від їхнього статусу публічно-політичного, державного тощо, якщо вони мають при собі заборонені предмети, визначені цим законом... їм буде заборонено входити в ці будівлі. Ніхто нікого не буде обшукувати, не оглядати, просто якщо ти хочеш зайти, ти мусиш виконувати вимоги закону", - сказав Вінник.

Нагадаємо, вчора ідею законопроекту пояснив спікер парламенту Андрій Парубій.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...