Рада ЄС готує продовження ще на один рік санкцій проти Росії щодо Криму і Севастополя

Забороняється імпорт до ЄС продуктів з Криму і Севастополя, інвестиції та послуги, пов'язані з туристичною діяльністю на анексованому Росією півострові

Рада ЄС у закордонних справах, яка збереться у Люксембурзі 19 червня, продовжить на рік, тобто до 23 червня 2018 року, обмежувальні заходи, вжиті у відповідь на "незаконну анексію Криму і Севастополя Росією. Про це йдеться в документах, поширених у четвер у Брюсселі до засідання ради на рівні глав МЗС ЄС, передає "Інтерфакс".

"Ці заходи застосовуються до громадян ЄС та підприємств, заснованих в ЄС. Їхня дія обмежується територією Криму і Севастополя", - йдеться в комюніке.

Санкції включають заборону на імпорт в ЄС продуктів з Криму і Севастополя, інвестиції в Крим і Севастополь, послуги, пов'язані з туристичною діяльністю в Криму і Севастополі, експорт низки товарів і технологій в Крим і Севастополь для транспортного, телекомунікаційного та енергетичних секторів, а також для нафтогазової та гірничої галузей, наголошується в документі.

У комюніке повторюється заява глави дипломатії ЄС Федеріки Могеріні від 17 березня 2017 року, що ЄС продовжує засуджувати "незаконну анексію Криму і Севастополя і залишиться твердо прихильний політиці невизнання цієї анексії.

Як повідомлялося, Сенат США проголосував за обмеження повноважень Трампа в питанні санкцій проти Росії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...