Рада внесла зміни до Бюджетного кодексу

"За" проголосували 265 народних депутатів

З відкритих джерел

Верховна Рада ухвалила зміни до Бюджетного кодексу, необхідні для ухвалення бюджету на 2018 рік. "За" законопроект №7116 проголосували 265 народних депутатів.

Документ представив голова підкомітету комітету з питань бюджету Костянтин Іщейкін.

За його словами, до другого читання врегулювали такі питання:

  • виключено положення щодо передачі на місцеві бюджети пільг на оплату житлово-комунальних послуг та відновлено їх надання з державного бюджету за рахунок відповідної субсидії;
  • виключено положення про зміну розміру вилучення коштів з місцевих бюджетів до державного, а реверсна дотація обрахована в доопрацьованому проекті державного бюджету на чинній основі із застосуванням 50%, а не 80% вилучення;
  • закладено основи видаткових повноважень на охорону здоров’я в рамках реалізації програми медичних гарантій (її перший етап – надання первинної медичної допомоги має започаткуватися із 1 липня 2018 року).

З голосу внесли ряд поправок, які назвав перший заступник голови комітету з питань науки і освіти Олександр Співаковський.

"Ми знайшли компроміс, при якому 371 коледж, який зараз є в структурах університету, залишиться на державному бюджеті", - сказав Співаковский.

Внесення з голосу відповідних змін ухвалили 297 голосами.

Також перед голосуванням врахували поправку №285 про подовження дорожнього експерименту на 2018 рік. "За" проголосували 448 народних депутатів.

Нагадаємо, депутати підтримали у першому читанні даний законопроект 14 листопада 251 голосом.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів