Рада відправила на повторне перше читання законопроект стосовно захисту авторських прав

Документ мав узгодити норми українського законодавства із положеннями директив Європейського парламенту

З відкритих джерел

Верховна Рада відправила на повторне перше читання законопроект № 7539 щодо врегулювання питань авторського права і суміжних прав. Таке рішення підтримав 231 народний депутат.

Онлайн-трансляцію вів офіційний канал "Рада".

Відповідно до пояснювальної записки, законопроект розробили, щоб усунути недоліки законодавства у сфері авторського права і суміжних прав, а також привести норми Цивільного кодексу, закону "Про авторське право і суміжні права" у відповідність до норм законодавства Європейського Союзу щодо охорони і захисту авторського права та суміжних прав, узгодження відповідних положень чинного законодавства між собою, зокрема норм Цивільного кодексу та закону "Про авторське право і суміжні права".

Зазначається, що документ спрямований на втілення зобов'язань України у зв'язку із Угодою про асоціацію з Європейським Союзом.

Головне науково-експертне управління у висновку зазначило, що було б доцільно доповнити проект нормами про охорону авторських та суміжних прав в Інтернеті.

Нагадаємо, 15 травня Верховна Рада України ухвалила законопроект, який врегульовує систему керування авторськими чи суміжними правами за допомогою організацій колективного управління.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів