Рада відмовилася розглядати проект щодо санкцій за поширення інформації про виправдання агресії РФ

"За" проголосував 141 народний депутат, а для ухвалення рішення треба було принаймні 226 голосів

Фейсбук Ирины Геращенко

Верховна Рада не включила до порядку денного для розгляду законопроект № 9275 "щодо захисту інформаційного простору". "За" проголосував 141 народний депутат, а для позитивного рішення треба було принаймні 226 голосів.

Онлайн-трансляцію вів офіційний канал "Рада".

Проект пропонує у законі про боротьбу з тероризмом розширити поняття "фінансування та інше сприяння тероризму", а саме уточнити, що йдеться в тому числі про інформаційну підтримку терористичних організацій чи незаконним збройним формуванням. Тож створення і поширення інформації, що позитивно висвітлює окупації території України, збройної агресії проти України - це сприяння тероризму.

У законі про санкції мають намір зазначити, що виключно Верховна Рада може запропонувати Раді нацбезпеки запровадити санкції проти "засобів масової інформації, мовників, телерадіоорганізацій та інших суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення, їхніх засновників, вигодоодержувачів, які є резидентами України".

Новини за темою: Раді знову пропонують запровадити в Україні цензуру під прикриттям боротьби з російською агресією, - активісти

Нагадаємо, 4 жовтня парламент 229 голосами закликав Раду національної безпеки й оборони України запровадити санкції проти телеканалів "112 Україна" та NewsOne, зокрема скасувати ліцензії та заборонити користуватися українським радіочастотним ресурсом.

Постанова набула чинності 20 жовтня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів