Рада відмовилася підвищити ставки податків

У сесійній залі було від 170 до 194 голосів "за", а для позитивного рішення треба принаймні 226 голосів

З відкритих джерел

Верховна Рада відхилила проект закону № 9085 про зміни до Податкового кодексу щодо ставок деяких податків. Онлайн-трансляцію вів офіційний канал "Рада".

Законопроект передбачає зміни до Податкового кодексу щодо перегляду ставок акцизного податку, екологічного податку та рентної плати з урахуванням індексу споживчих цін та індексу цін виробників промислової продукції, які у 2018 році прогнозовано на рівні 109,0 відсотка та 110,3 відсотка відповідно.

Залежно від сфери застосування податків, ставки акцизного податку, екологічного податку та рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України з урахуванням прогнозного індексу споживчих цін у 2018 році пропонувалося збільшити на 9 відсотків.

Ставки рентної плати за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, рентної плати за спеціальне використання води та рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів з урахуванням прогнозного індексу цін виробників промислової продукції у 2018 році мали намір збільшити на 10,3 відсотка.

Новини за темою: Чи зможе податок на виведений капітал зробити економічне диво в Україні?

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів