Рада відхилила законопроект про соціальну рекламу із зображенням учасників бойових дій

У залі було тільки 178 голосів народних обранців за при мінімально необхідних 226

У Дніпрі вшанували пам'ять трьох бійців АТО, які вважалися невідомими солдатами Днепропетровская ОГА

Верховна Рада відхилила законопроект № 7360 щодо розміщення соціальної реклами із зображенням учасників бойових дій, волонтерів та інших осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною. Під куполом було тільки 178 голосів за, пропозиції відправити на доопрацювання в комітет чи суб'єкту законодавчої ініціативи також не набрали необхідної кількості голосів.

Онлайн-трансляцію засідання Ради вів офіційний канал "Рада".

Проект закону міг зобов'язати розповсюджувачів реклами незалежно від форм власності розміщувати соціальну рекламу у вигляді зображень учасників бойових дій, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; осіб, які за участь у бойових діях отримали звання Герой України, Ордени України чи Медалі України, волонтерів, загиблих учасників антитерористичної операції, в обсязі не менше 2% загальної площі поверхонь рекламних засобів, право на використання яких для розміщення зовнішньої реклами передбачено відповідним дозволом.

Передбачалося, що на період розміщення такої соціальної реклами розповсюджувач звільняється від оплати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває комунальній або державній власності, на яких розміщена соціальна реклама, впродовж всього часу розміщення.

Новини за темою: У Києві відкрили меморіал "Стіна народної пам'яті", присвячений загиблим бійцям АТО

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів