Рада вдвічі збільшила максимальний строк переробки товарів підприємствами суднобудівної промисловості

За відповідний законопроект проголосували 250 народних обранців

Верховная Рада

Верховна Рада України ухвалила закон № 6475, яким подовжила максимальний строк переробки товарів, що ввозяться до України підприємствами суднобудівної промисловості, з року до двох років. За проголосували 250 народних депутатів. Онлайн-трансляцію засідання ВРУ вів телеканал "112 Україна".

Згідно з пояснювальною запискою, наразі строк переробки товарів, що ввозяться до України підприємствами суднобудівної промисловості на підставі зовнішньоекономічних договорів, становить 365 днів, що є вкрай недостатнім, виходячи з тривалості процесу переробки товарів, та унеможливлює своєчасне виконання умов і строків зовнішньоекономічних договорів.

Зазначають: через те, що у законодавстві не враховано реальні строки переробки двигунів, пожежних насосів тощо, вартість суден, що виробляються чи ремонтуються суднобудівними заводами України, зростає.

Згідно з ухваленим законом, якщо зовнішньоекономічний договір, на пiдставi якого здійснюватиметься переробка, передбачає ввезення товарiв з метою переробки окремими партіями протягом певного перiоду часу на однакових умовах, дозвiл видається на обсяг товарів і строк, визначені зовнiшньоекономiчним договором, але в межах 730 днів.

Закон набуде чинності наступного дня після офіційної публікації.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів