Рада розглядає подання на арешт Чернушенка, - онлайн-трансляція

Гройсман заявив, що в Раду внесено подання голови ВСУ щодо згоди на затримання Чернушенка

24

Верховна Рада України (ВРУ) розглядає подання Генеральної прокуратури України (ГПУ) на затримання і арешт судді Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка.

Нагадаємо, що 19-21 червня в приміщенні Апеляційного суду Києва проходив обшук. Пізніше з'ясувалося, що в кабінеті голови суду Антона Чернушенка виявили 6,5 тис. доларів і 25 тис. грн, талони на 14 тонн палива.

Прокуратура розслідує кримінальну справу за фактом незаконного втручання службовими особами Апеляційного суду м. Києва в роботу автоматизованої системи документообігу цього суду за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 376-1 КК України, та винесення завідомо неправосудних судових рішень за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 375 КК України.

Новини за темою: Регламентний комітет рекомендує Раді розглянути подання про затримання і арешт депутата Клюєва

24 червня Генпрокуратурою було повідомлено про підозру Чернушенку у скоєнні тяжких кримінальних злочинів. Також генеральний прокурор України Віктор Шокін ініціював перед Вищою кваліфікаційною комісією суддів України (ВККСУ) відсторонення Чернушенка від посади і звернувся з поданням до Верховної Ради України про надання згоди на затримання та арешт судді.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів