Рада ратифікувала угоду з ЄІБ про отримання 120 млн євро кредиту

"За" проголосував 231 народний депутат

telegraf.com.ua

Верховна Рада ратифікувала угоду з Європейським інвестиційним банком щодо отримання 120 млн євро кредиту та 10 млн євро гранту на підвищення енергоефективності будівель університетів та інші інвестиції, пов'язані з освітнім процесом. Відповідний законопроект № 0160 підтримав 231 народний депутат.

Онлайн-трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Фінансову угоду (Проект "Вища освіта України") між Україною та Європейським інвестиційним банком, підписану 19 грудня 2016 року в м. Брюсселі, яка набирає чинності з дня набрання чинності цим Законом, ратифікувати (додається)", - йдеться у законопроекті.

Згідно пояснювальної записки, йдеться про отримання Україною кредиту від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) в розмірі 120 млн євро та гранту в сумі 10 млн євро від фонду E5P на заходи з підвищення енергоефективності будівель університетів та інших інвестицій, пов’язаних з освітнім процесом.

Документ представив заступник міністра освіти та науки України Максим Стріха.

"Проект "Вища освіта", який передбачається фінансовою угодою між Міністерством освіти та Європейським інвестиційним банком, передбачає на першому етапі, кошторис якого складатиме 81 млн євро, здійснення повномасштабних заходів енергоефективності на 147 спорудах семи українських університетів, які представляють географічно всю смугу півночі України, де кліматичні умови повністю щодо цього найнесприятливіші", - зазначив він.

Новини за темою: Фонд енергоефективності: На що українцям даватимуть гроші

Як повідомлялося раніше, Київська міськадміністрація цьогоріч отримала втричі більше заявок на енергоефективні гранти, аніж торік.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів