Рада ратифікувала угоду з Болгарією про співробітництво в разі катастроф

Відповідний закон підтримали 228 народних депутатів

Президент України Петро Порошенко і президент Болгарії Румен Радев Адміністрація Президента України

Верховна Рада ухвалила в цілому закон № 0174 про ратифікацію угоди між Кабміном та урядом Болгарії про співробітництво в разі виникнення катастроф. "За" проголосували 228 народних депутатів. Трансляцію засідання ВР вів телеканал "112 Україна".

Кабмін України та уряд Болгарії вчинили дану угоду 30 червня 2016 року в м. Софії.

Угода встановлює загальні рамки співробітництва у сфері запобігання, готовності й реагування на катастрофи, умови та процедури надання добровільної допомоги між країнами в разі виникнення катастроф на території однієї із держав. Крім того, в угоді визначаються процедури надання добровільної допомоги, перетину кордону та правила перебування рятувальних груп та експертів, обладнання та засобів допомоги; вимоги до використання повітряних суден; витрати на операції з надання допомоги в разі виникнення катастрофи; особливості відшкодування шкоди та виплати компенсації тощо.

Очікується, що угода стане правовою основою співробітництва між Кабміном України та урядом Болгарії в галузі попередження катастроф та ліквідації їх наслідків.

Документ набере чинності з дати отримання останнього письмового повідомлення, яким сторони проінформують одна одну про виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання документом чинності.

Новини за темою: Україна, Румунія, Болгарія та Греція обговорюють будівництво спільної міжнародної траси

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів