Рада призначила Володимира Василенка аудитором НАБУ: Що про нього відомо

Парламент визначився з аудитором НАБУ. Розповідаємо детальніше про Володимира Василенка

Володимир Василенко Фото из открытых источников

Верховна Рада України призначила Володимира Василенка на посаду аудитора НАБУ за парламентською квотою. Відповідне рішення підтримали 289 народних депутатів.

У ході рейтингового голосування він випередив іншого кандидата на цей пост, американця Томаса Файерстоуна. Таким чином, повна скандалів довга епопея з призначенням аудитора НАБУ від парламенту закінчена.

Тепер детальніше про те, кого ж у підсумку вибрали.

Хто такий Володимир Василенко?

Володимир Василенко – заслужений юрист України, спеціаліст у сфері міжнародного права.

Був суддею Ad hoc Міжнародного кримінального трибуналу з питань колишньої Югославії в 2002-2005 роках.

У 1998-2002 роках був представником України при Міжнародній морській організації.

З 2006 по 2010 рік обіймав посаду представника України в Раді ООН з прав людини.

В 2008 році був уповноваженим України в Міжнародному суді ООН під час розгляду справи "Румунія проти України" щодо делімітації морських просторів у Чорному морі.

Крім того, Володимир Василенко встиг попрацювати науковим консультантом МЗС України з правових питань, послом в країнах Бенілюкс і у Великій Британії, а також представником України при ЄС і НАТО.

Володимир Василенко став аудитором НАБУ за квотою парламенту. Кандидатів на посаду аудитора також повинні запропонувати Кабінет міністрів і президент.

Цитата

"Сьогодні у світі немає жодної держави, в якій би на 100% дотримувалися права людини для всіх. Завжди і скрізь є якісь правопорушення. Але за правопорушення, скоєні в нормальній цивілізованій демократичній країні, і тим більше правопорушення, що стосуються прав інших людей, завжди існує відповідальність".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...