Рада продовжила на півроку роботу ТСК для розслідування фактів розкрадання у Збройних силах

"За" проголосували 233 народні депутати

Верховная Рада

Верховна Рада ухвалила постанову № 9370, якою продовжила на півроку роботу тимчасової слідчої комісії (ТСК) для розслідування фактів розкрадання у Збройних силах. Уточнили, що комісія аналізуватиме події за період не з 2004 по 2017 рік, а з 1991 по 2017 рік.

Депутати доручили низці органів розсекретити деякі матеріали щодо продажу військового майна, зокрема техніки, озброєння та боєприпасів, надлишкового військового майна та інших об’єктів права власності Міноборони та Збройних сил України протягом 2004-2017 років.

Державній аудиторській службі разом із Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз доручили визначити розмір збитків, завданих державі під час розкрадання в ЗСУ за визначений період.

Комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендували внести на розгляд парламенту законопроект про зміни до Кримінального кодексу, щоб не застосовувати строки давності притягнення до кримінальної відповідальності щодо злочинів, внаслідок яких Збройні сили України втратили боєздатність.

Постанова набуває чинності в день її ухвалення.

Новини за темою: Як ЗСУ позбавляли боєздатності: Київський науково-дослідний інститут судових експертиз представив дані про кількість озброєння

Нагадаємо, 17 вересня 2018 року в українському парламенті офіційно розпочала роботу тимчасова слідча комісія з розслідування розкрадань у ЗСУ. 112.ua розбирався з тим, що вже відомо про розкрадання у Збройних силах.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів