Рада постановила припинити договір про дружбу з Російською Федерацією

За проголосували 277 народних депутатів

З відкритих джерел

Верховна Рада ухвалила в цілому президентський законопроект № 0206 про припинення дії договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією. За проголосували 277 народних депутатів.

Онлайн-трансляцію веде телеканал "112 Україна".

Народні депутати, зважаючи на збройну агресію Російської Федерації проти України, постановили припинити з 1 квітня 2019 року дію договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією.

"Припинення дії договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією звільняє Україну від будь-якого зобов'язання щодо його виконання і не впливає на права, зобов'язання чи правове становище України, що виникли в результаті виконання названого договору до припинення його дії, відповідно до ст. 70 Віденської конвенції про право міжнародних договорів", - йдеться у тексті законопроекту.

Закон набере чинності наступного дня після офіційної публікації.

Новини за темою: Дружби більше немає: Все про "Великий договір" між Україною та Росією

Нагадаємо, на початку вересня 2018 року Рада національної безпеки та оборони підтримала пропозицію Порошенка про непродовження договору з РФ на наступні 10 років. 19 вересня указ про введення в дію рішення РНБО щодо припинення договору про дружбу між Україною і РФ набув чинності.

21 вересня Міністерство закордонних справ України скерувало Росії ноту про непродовження договору про дружбу, співпрацю і партнерство.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів