Рада пішла на півгодинну перерву, щоб комітет затвердив висновок щодо законопроекту про Антикорсуд

Депутати повернуться до сесійної зали об 11:30

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій Верховная Рада

Спікер парламенту Андрій Парубій оголосив півгодинну перерву у роботі Верховної Ради. Онлайн-трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"У нас завершився розгляд правок. Хочу нагадати, що ці правки, які стосувались повноважень Громадської ради міжнародних експертів, були комітетом не визначені. Було запропоновано розгляд їх у залі. Станом на сьогодні в результаті переговорів ми знайшли формулу, яка повністю відповідає рекомендаціям Венеційської комісії. Зараз для аналізу правок необхідно, щоб комітет міг провести своє засідання, щоб ми могли вийти на публічне, прозоре й узгоджене рішення", - сказав Парубій.

Він оголосив, що фракції БПП і НФ подали заявку на перерву. 

"Отже, ми маємо півгодини, - за цей час я прошу всіх членів комітету з питань правосуддя зібратися на засідання комітету у конференц-залі. А голів фракції я прошу підійти на нараду до голови Верховної Ради", - закликав Андрій Парубій.

Як повідомлялося раніше, 7 червня депутати планують завершити розгляд у другому читанні законопроекту про Антикорупційний суд, а також призначити аудитора НАБУ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів