Рада може прийняти рішення про візовий режим з РФ, - Парубій

Спікер ВРУ сказав, що запропонує парламенту звернутися до Міністерства закордонних справ з відповідною ініціативою, як тільки буде підтримка

Спікер ВРУ Андрій Парубій Верховная Рада

Верховна Рада може прийняти рішення про візовий режим з Російською Федерацією, на даний момент проводяться політичні консультації. Про це сказав спікер парламенту Андрій Парубій в інтерв'ю телеканалу "Рада".

"Я переконаний, що його (питання про візовий режим з РФ, - ред.) треба ставити в зал тоді, коли побачимо повну підтримку. Бо неуспіх по цьому голосуванню - це був би неуспіх не тільки українського парламенту, а взагалі української справи. І тому продовжуються консультації, і я дуже сподіваюсь, що наступного тижня ми зможемо вже вийти на позитивне рішення. І як тільки я буду бачити, що в залі є голоси, я тут же запропоную постанову про звернення до МЗС з приводу введення візового режиму з Росією.", - сказав Парубій.

Зазначимо, наступний пленарний тиждень у парламенті - 20-23 червня.

Новини за темою: Введення віз з Росією недоцільно обговорювати до оцінки МЗС і Мінекономрозвитку, - Тука

Нагадаємо, питання введення візового режиму з Росією обговорюють не в перший раз. На даний момент актуальність теми пов'язують зі стартом безвізу для українців 11 червня.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що відомство у разі прийняття рішення про введення візового режиму з РФ, готове його реалізувати.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...