Рада має намір розширити перелік пільг особам, які в дитинстві були в'язнями концтаборів чи гетто

"За" проголосували 247 народних депутатів

Верховная Рада

Верховна Рада підтримала за основу законопроект № 3815-д про посилення соціального захисту окремих категорій осіб із числа жертв нацистських переслідувань та політичних репресій. "За" з другого разу проголосували 247 народних депутатів.

Онлайн-трансляцію засідання вів телеканал "112 Україна".

Законопроект передбачає розширення переліку пільг особам, які, будучи неповнолітніми, були в'язнями концентраційних таборів, гетто фашистської Німеччини під час Другої світової війни, а також дітям, які народилися там. Також йдеться про осіб з числа перелічених, які мають інвалідність.

Документ передбачає, що такі особи отримають право безоплатно користуватися всіма видами міського та міжміського пасажирського транспорту.

При чому ряд пільг будуть надавати незалежно від доходів родини - зокрема безкоштовні ліки, безкоштовне зубопротезування, 75%-ва знижка за квартплату (якщо площа не перевищує норми на одну особу); 75%-ва знижка за комунальні послуги; 75%-ва знижка вартості палива, в тому числі рідкого тощо.

У законі "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" мають намір передбачити, що реабілітовані громадяни, які відбували покарання у тюрмах або медзакладах, мають право на пільги, передбачені для учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них; а якщо особа має інвалідність - пільги, передбачені для інвалідів внаслідок війни.

Новини за темою: У Німеччині помер 96-річний "бухгалтер Аушвіцу", так і не відбувши термін у в'язниці

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів