Рада дозволила військовослужбовцям-вихідцям з Криму і ОРДЛО отримати житло замість того, що лишилося на окупованих територіях

"За" проголосували 269 народних депутатів

Фото з відкритих джерел

Верховна Рада ухвалила в першому читанні і в цілому законопроект № 8394, який дозволить військовослужбовцям-вихідцям з тимчасово окупованих територій отримати житло на підконтрольній Україні території замість житла в ОРДЛО чи Криму. "За" проголосували 269 народних депутатів.

Онлайн-трансляцію вів телеканал "112 Україна".

Законопроект представила одна із його авторів, нардеп від БПП Ірина Фріз. Вона внесла дві поправки з голосу, уточнивши, що документ набуде чинності з 1 січня 2019 року, а його дія буде розповсюджуватися тільки на тих, хто досі перебуває на військовій службі в Україні.

Документ передбачає зміни до закону “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, відповідно до яких військовослужбовці мають право отримати житло тільки один раз протягом військової служби, окрім вихідців з тимчасово окупованих територій.

Так, військовослужбовці, які виконували свої обов'язки у Криму чи ОРДЛО та наразі проходять службу у військових формуваннях України та рідні, які проживають разом із ними і отримали статус внутрішніх переселенців, можуть отримати нове житло замість житла на окупованих територіях - або ж компенсацію. При чому не має значення, чи житло на окупованих територіях було у приватній власності, чи надане для постійного користування (до речі, від нього треба буде відмовитися).

Ті ж військовослужбовці, які перебували на квартирному обліку на поліпшення житлових умов, забезпечуються житлом з урахуванням попереднього часу очікування.

Новини за темою: Квартирне питання. Як Міноборони забезпечувало житлом військовослужбовців останні 5 років

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів