Рада дозволила переселенцям зараховувати до податкової знижки суму, сплачену за оренду житла

Відповідну норму з голосу внесли до закону про створення "єдиного вікна" на митниці

Верховная Рада

Верховна Рада запровадила податкову знижку для переселенців, які офіційно оплачують оренду житла і не отримують компенсації від держави. Відповідну поправку з голосу вніс голова фракції БПП Артур Герасимов до законопроекту № 7010 про запровадження "єдиного вікна" на митниці. За документ з урахуванням поправки проголосували 254 народних депутати.

Онлайн-трансляцію ранкового пленарного засідання ВР вів офіційний канал "Рада".

Внутрішнім переселенцям до податкової знижки дозволили включати суму, сплачену за оренду житла, оформлену відповідно до законодавства. Пільга діятиме, якщо родина не має власного житла, окрім розташованого на тимчасово окупованих територіях України, а також якщо переселенці не отримують бюджетних виплат як компенсацію.

Передбачено й обмеження: загальний розмір знижки не може перевищувати розміру 30 мінімальних зарплат (у розрахунку за звітний 2018 рік сума становитиме не більш ніж 111 тис. 690 грн).

Зазначимо, раніше ці норми намагалися внести до закону № 8295 про пільги для батьків, які витрачають гроші на додаткову освіту для дітей, проте тоді народні обранці відхилили запропоновану поправку.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів