Рада для пришвидшення оформлення землі вилучила із законодавства адресу музею Небесної сотні

Раніше зазначалося, що йдеться про Інститутську, 3

Меморіал героям "Небесної сотні" на вул. Інститутській в Києві Українське фото

Верховна Рада вирішила не уточнювати адресу земельної ділянки для музейного комплексу Героїв Небесної сотні. За відповідний законопроект № 6659 проголосували 255 народних депутатів. Онлайн-трансляцію вів телеканал "112 Україна". 

У березні 2017 року набув чинності закон, згідно з яким земельну ділянку за адресою вул. Інститутська, 3, мали передати для будівництва, експлуатації та обслуговування меморіально-музейного комплексу Героїв Небесної сотні.

За словами першого віце-спікера Верховної Ради Ірини Геращенко, під час підготовки документів для відповідного оформлення земельної ділянки виявилося, що земельна ділянка складатиметься із кількох ділянок комунальної власності та частини ділянки, що перебуває у постійному користуванні держпідприємства "Готель "Україна". Саме тому виникла необхідність вилучити точну адресу, залишивши формулювання "земельні ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування меморіально-музейного комплексу та його складових частин". Геращенко підкреслила, що у документі не виявили корупційних ризиків.

Нагадаємо, у лютому 2017 року Верховна Рада закріпила земельну ділянку в центрі Києва за Меморіалом Небесної сотні. За відповідне рішення проголосували 276 депутатів. У березні того ж року відповідний закон набув чинності.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів