Рабінович запропонував "Опоблоку" почати переговори щодо створення політичного об'єднання

Рабінович також зазначив, що зробить все можливе для консолідації обох партій

Фото з відкритих джерел

Лідер партії "За життя" Вадим Рабінович запропонував "Опоблоку" почати переговори про створення політичного об'єднання. Про це він заявив на своїй сторінці в Facebook.

"Я хочу звернутися до політичних сил, які мають мандат довіри південного сходу і центру України, до громадських організацій та об'єднань. Ми з вами не маємо права сьогодні з'ясовувати стосунки між собою, тому що виборці віддавали нам свої голоси, щоб ми боролися з цією владою, а не один з одним. Зараз як ніколи необхідно усунути всі конфлікти і непорозуміння, які стоять на шляху широкої політичної консолідації. Насамперед я звертаюся до "Опозиційного блоку": іноді ми були некоректними в діях щодо один до одного, але зараз всі протистояння і непорозуміння між нами потрібно припинити, бо відсутність нашої єдності призводить до того, що влада відчуває себе безкарно, розбиваючи нас на різні групи, продовжуючи проводити політику знищення України", - заявив він.

"Пропоную перегорнути сторінку і почати переговори про створення потужного консолідованого політичного об'єднання, яке в змозі зупинити бойові дії на Донбасі, запобігти економічній катастрофі і врятувати країну... Нам потрібно підпорядкувати свої амбіції та особисті інтереси інтересам наших виборців. Нам не пробачать, якщо ми втратимо сьогодні шанс для консолідації", - зазначив Рабінович.

І також зазначив, що зробить все можливе для консолідації.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів