Рабінович: "За життя" пропонує будувати незалежну і позаблокову Україну за зразком Швейцарії, з пріоритетом економічних свобод

Політик упевнений, що гідною відповіддю на дії нинішнього керівництва України буде побудова української держави на швейцарський манер – нейтральної, позаблокової, банківської країни з високою платоспроможністю громадян

Лідер партії "За життя" Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

В Україні потрібен референдум, для того щоб визначитися, яку країну будувати. Враховуючи географічне положення, партія "За життя" пропонує будувати нейтральну, незалежну, позаблокову Україну за зразком Швейцарії, з пріоритетом економічних свобод і нових технологій. Таку заяву зробив народний депутат України і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович у прямому ефірі телеканалу NewsOne.

"Швейцарія за рахунок географічного положення і правильно обраного курсу стала найбільш процвітаючою країною в світі. У нас ситуація ще краща, тому що Україна розташована між Сходом і Заходом, у нас колосальний транзитний потенціал, можливість зберігати гроші і тих, і інших", - наголосив він.

"Зрештою, такої землі, як у нас, ніде в світі немає! У нас всередині країни величезне багатство, а ми бігаємо по світу з простягнутою рукою, приводимо до нас іноземних пройдисвітів і спилюємо власний ліс", — констатував політик.

За словами лідера партії "За життя", правильною політикою було б використовувати таку економічну перевагу, "але, на жаль, ми поки цим не користуємося".

"Наша влада примудрилася зробити так, що знаменитий "Шовковий шлях" обійшов нашу країну. Наші псевдопатріоти обіцяли нам, що зупинять "Північний потік – 2", і, як результат, Німеччина вже почала будівництво своєї частини магістралі. Ми втрачаємо всі можливості! Влада сьогодні втрачає наше головне національне надбання - газотранспортну систему, яка скоро нікому не знадобиться через альтернативні маршрути постачання газу з Росії в Європу. Обслуговування сьогодні обходиться нам у 3 млрд, а це означає, що держава зобов'язана заробляти на ГТС ніяк не меншу цю суму, щоб не нести збитки! Сьогоднішня влада виходить скоро і на її обслуговування не зможе заробити", — зазначив народний депутат.

Політик упевнений, що гідною відповіддю на дії нинішнього керівництва України буде побудова української держави на швейцарський манер – нейтральної, позаблокової, банківської країни з високою платоспроможністю громадян.

"Ми пропонуємо будувати країну за швейцарським типом, тому що нам потрібна нейтральна країна для припинення війни, позаблокова, для того щоб ми не ставали "яблуком розбрату" на геополітичній арені і тому що у нас є шанси стати банківською країною для зберігання західних і східних капіталів. Я засинаю і бачу таку Україну, тому що я знаю, що нам для побудови такої країни потрібна дещиця – вигнати горлопанів, економічних дурнів і навести лад!" — резюмував Вадим Рабінович.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів