Рабінович: Тарифи в Україні мають бути приведені у відповідність з платоспроможністю українців

Він також запропонував звільнити пенсіонерів від плати за комунальні послуги

Лідер партії "За життя" Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович висловив думку, що тарифи в Україні мають бути приведені у відповідність з платоспроможністю українців.

За його словами, зараз показник комунальних послуг у доходах громадян перевищує 30% і в кілька разів перевищує такий же показник у Німеччині чи Ізраїлі.

"Що стосується пенсіонерів, то їх взагалі слід звільнити від плати за комунальні послуги, і відповідний проект закону я вже подав в Раду", - заявив він.

Відзначимо, законопроектом №8485, який подав до ВР Вадим Рабінович, пропонується внести зміни до Закону України "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні", передбачивши в ньому: гарантування державою кожному ветерану праці та громадянину похилого віку належний рівень життя, задоволення різноманітних життєвих потреб, подання різних видів допомоги шляхом, в тому числі, звільнення від оплати житлово-комунальних послуг.

Також пропонується звільнення громадян похилого віку від оплати житлово-комунальних послуг та безоплатне надання громадянам похилого віку, які проживають в жилих будинках, що не мають центрального опалення, палива в межах норм, встановлених Урядом України.

Також, з точки зору Рабіновича, з урахуванням обсягів видобутку природного газу в Україні, вона може дозволити собі зниження тарифів, а також їх скасування для людей пенсійного віку, як це зробили деякі інші країни.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів