Рабінович: Тарифи в Україні мають бути приведені у відповідність з платоспроможністю українців

Він також запропонував звільнити пенсіонерів від плати за комунальні послуги

Лідер партії "За життя" Вадим Рабінович Фото из открытых источников

Лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович висловив думку, що тарифи в Україні мають бути приведені у відповідність з платоспроможністю українців.

За його словами, зараз показник комунальних послуг у доходах громадян перевищує 30% і в кілька разів перевищує такий же показник у Німеччині чи Ізраїлі.

"Що стосується пенсіонерів, то їх взагалі слід звільнити від плати за комунальні послуги, і відповідний проект закону я вже подав в Раду", - заявив він.

Відзначимо, законопроектом №8485, який подав до ВР Вадим Рабінович, пропонується внести зміни до Закону України "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні", передбачивши в ньому: гарантування державою кожному ветерану праці та громадянину похилого віку належний рівень життя, задоволення різноманітних життєвих потреб, подання різних видів допомоги шляхом, в тому числі, звільнення від оплати житлово-комунальних послуг.

Також пропонується звільнення громадян похилого віку від оплати житлово-комунальних послуг та безоплатне надання громадянам похилого віку, які проживають в жилих будинках, що не мають центрального опалення, палива в межах норм, встановлених Урядом України.

Також, з точки зору Рабіновича, з урахуванням обсягів видобутку природного газу в Україні, вона може дозволити собі зниження тарифів, а також їх скасування для людей пенсійного віку, як це зробили деякі інші країни.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...