Рабінович розкритикував роботу ВР: Вони продовжують безкарно знищувати країну

"Той набрід, який сьогодні тут сидить, більше не повинен потрапити до Верховної Ради", – вважає він

Фото з відкритих джерел

Лідер партії "За життя" Вадим Рабінович розкритикував роботу і поточний порядок денний ВР. На його думку, народні депутати замість розгляду важливих законів займаються "нісенітницею".

"Після довгої перерви Верховна Рада внесла на розгляд "потрібне" і "правильне", а, головне, найактуальніше питання – штрафи за неправильно пристебнуті ремені. Це справді змінить наше життя, змінить країну", –  сказав він журналістам в кулуарах парламенту.

"Я не знаю, якими моральними виродками треба бути, напередодні катастрофічного підвищення цін на газ, напередодні остаточного добивання економіки займатися ось цією нісенітницею. Ці трутні, які сидять в Раді і зжирають мільярди бюджетних, тобто народних, грошей, продовжують безкарно знищувати країну!" – сказав він.

"Дивіться, дорогі українці, робіть висновки, не робіть помилок, але той набрід, який сьогодні тут сидить, більше не повинен потрапити до Верховної Ради", – констатував він.

Нагадаємо, сьогодні ВР першому читанні розглядає проект про підвищення штрафів за непристебнутий ремінь безпеки в машині.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів