Рабінович: Прихід Медведчука до партії "За життя" посилив наші позиції в плані миру на Донбасі

Народний депутат заявив, що у партії "За життя" є чіткий план, який принесе Україні мир

Фото з відкритих джерел

Представники політичних партій, які орієнтуються на виборців південного сходу і центру України, повинні об'єднатися і висунути єдиного кандидата на президентських виборах заради встановлення миру на Донбасі та економічного відродження країни.

Таку заяву зробив народний депутат України і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі авторської програми на телеканалі "112 Україна".

"Сьогодні всі захотіли йти в президенти, по вулиці не пройти без Наполеона... В умовах, коли всім втовкмачують в голови, що до другого туру президентських виборів пройдуть чинний президент Петро Порошенко і лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, реальна опозиція повинна зробити все, щоб розвіяти цей міф... Ми повинні об'єднатися, ми ведемо складні переговори, - і я пройду цей шлях до кінця і зроблю все, щоб люди на виборах отримали гідну альтернативу цій злодійкуватій владі. Я готовий пожертвувати своєю репутацією і своїми амбіціями заради того, щоб люди з південного сходу і центру країни отримали єдиного кандидата на майбутніх виборах. Природно, якщо ми не доб'ємося висунення єдиного кандидата, то партія "За життя" теж висуне свого кандидата на посаду глави держави. І нехай ймовірність висунення єдиного кандидата невелика і вже сьогодні про свої претензії на цю посаду заявили десятки політиків, - я зроблю для цього все від мене залежне", - сказав політик.

Парламентарій вкотре заявив, що "інститут президента не потрібен і навіть шкідливий для України", тому запропонував його ліквідувати і перейти до парламентської форми правління.

Народний депутат заявив, що тільки у партії "За життя" є чіткий план, який принесе Україні мир.

"Тільки у нас є план, який зупинить війну - і я їм ділився з представниками іноземних посольств і навіть з нашими політичними опонентами. Він не простий, але радикально правильний, тому що радикально змінить ситуацію на сході країни в кращу сторону і допоможе відстояти національні інтереси нашої країни, поверне Україні Донбас. Прихід у "За життя" Віктора Медведчука посилив наші позиції в питанні встановлення миру на Донбасі, тому що він - ключовий гравець у цьому напрямку. І якщо у когось і є ключ до миру, то він є тільки у нас. Повірте, в України є шанс повернути мир на свої території!"- резюмував Вадим Рабінович.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів