Рабінович: Народ може проголосувати за Данилка, щоб продемонструвати своє ставлення до нинішньої влади

На думку Рабіновича, за Данилка можуть проголосувати ті люди, які збиралися голосувати "проти всіх"

На президентських виборах український народ може проголосувати за народного артиста України Андрія Данилка, щоб продемонструвати своє ставлення до нинішньої влади. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив лідер партії "За життя" Вадим Рабінович.

"Що стосується кандидатів, то даремно відмахуються від артистів, невідомо за кого проголосує втомлене суспільство. Я вважаю, що одна з найбільших фігур, якщо піде на вибори і підтвердить – це буде Данилко. Я думаю, що народ спеціально, ті що "проти всіх" можуть обрати його президентом...Я вважаю, що Данилко, а не Вакарчук або Зеленський може виявитися троянським конем, за якого проголосують українці, щоб показати владі своє ставлення до неї", - сказав він.

Рабінович також додав, що висунення себе в президенти стало дуже популярним в Україні.

"Це такий мейнстрім "Я ходив в президенти". Я думаю, що наша держава тримає економічно дурну позицію. Раніше перед тим, як йти в президенти, потрібно було заплатити 250 тис. дол. Зараз знизили до 80 і даремно, тому що ми втрачаємо гроші", - зазначив він.

Новини за темою: Данилко про участь артистів у виборах: Це неприродно, але кандидатура Сердючки могла би бути як жарт

Нагадаємо, український артист Андрій Данилко заявив про те, що не виключає своєї участі в президентських виборах.

Відповідаючи на питання про можливу участь у виборах шоумена Володимира Зеленського і співака Святослава Вакарчука, Данилко заявив, що може стати "третім.

Зазначимо, в Україні зареєстрована політична партія "Слуга народу", однак український артист Володимир Зеленський не має до неї відношення, керівником є Іван Баканов – керівник ТОВ "Квартал 95".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...