Володимир Путін
пресс-служба Кремля

Президент Росії Володимир Путін в закритому режимі провів зустріч з членами бюро правління Російського союзу промисловців і підприємців, де обговорював ситуацію в Україні. Про це в четвер повідомляє видання "Прайм".

Під час зустрічі зокрема обговорювалася ситуація пов'язана з введенням санкцій в Україні проти банків з російським державним капіталом.

Як розповів голова ПАТ "Лукойл" Вагіт Алекперов мова під час зустрічі не йшлося про припинення роботи в Україні.

Новини за темою: "Сбєрбанк" назвав рішення РНБО про санкції політично мотивованим

В цілому, за його словами, подальші дії російського бізнесу в Україні не обговорювалися.

Догляд ж самої компанії "Лукойл" з українського ринку Алекперов пояснив в першу чергу загальною оптимізацією своїх активів.

Новини за темою: "Сбербанк" обмежив видаткові операції з кредитними картками

Як відомо, 16 березня президент Петро Порошенко ввів в рік в дію санкції щодо публічного акціонерного товариства "Сбербанк", ВАТ "Вієст Банк", ПАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк", ВАТ "ВТБ Банк", ПАТ "БМ БАНК" в частині запобігання виведенню капіталів зазначеними юридичними особами за межі України на користь пов'язаних з ними осіб.

Нагадаємо, що протягом декількох днів банки з російською часткою в капіталі зазнавали нападів по всій Україні. Після цього, український дочірній банк "Сбербанку" Росії ввів обмеження на зняття готівкових коштів в розмірі 30 тис. грн, або еквівалент цієї суми в іноземній валюті через каси банку на добу на одного клієнта.

РНБО дав Нацбанку і СБУ добу для внесення пропозицій про санкції проти банків з російським капіталом. Нацбанк запропонував ввести санкції проти банків з російським держкапіталом.