Путін у будь-який час може розпочати загострення конфлікту на Донбасі, - Порошенко

Підлеглих Москві військ у зоні АТО достатньо для ескалації конфлікту

Президент України Петро Порошенко З відкритих джерел

Росія в будь-який момент може спробувати загострити конфлікт на сході України. Про це заявив президент України Петро Порошенко в інтерв'ю для видання Bild.

На думку президента, зараз на непідконтрольних Києву територіях Донецької та Луганської областей досить підлеглого Кремлю військового контингенту, щоб в будь-який момент почати ескалацію конфлікту. "Я одного разу розповідав канцлеру Меркель: ви можете собі уявити, що на сході України зараз перебуває більше танків, ніж є в розпорядженні Бундесверу? На цій невеликій території 600 танків", - розповів Порошенко.

Новини за темою: Росія протягом трьох років не виконала жодного пункту мінських домовленостей, - МЗС

Також він зазначив, що період до укладення Мінських домовленостей був найважчим для України - в лютому 2015 року в зоні АТО щодня гинуло до 25 солдатів ЗСУ. У Мінську, згадав президент, переговори тривали 19 годин без перерв на сон та їжу, і тільки після цього, за підтримки Ангели Меркель, вдалося досягти домовленостей. "Ми, українці, дуже вдячні їй за це, тому що ситуація тоді була надзвичайно складною", - підкреслив президент.

Однак, уточнив він, загальновідомо, що Росія не поспішає виконувати свою частину Мінських домовленостей. За час, що минув з їхнього підписання, було вбито вже 824 людини, повідомив Порошенко.

Джерело: Bild

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів