Путін: РФ не втручається у вибори в США, вони ж роблять це постійно

США не приховують свого втручання в політичне життя РФ, переконаний Путін

Кремль

Президент Росії Володимир Путін категорично відкинув інформацію про втручання РФ в американські вибори. Про це він заявив в інтерв'ю журналістці телекомпанії NBC Мегін Келлі, опублікованому 10 березня прес-службою глави держави.

"У нас немає мети втручання. Ми не бачимо, якої мети ми можемо досягти, якщо ми будемо втручатися. Цілі немає. Припустимо, ми поставили перед собою мету втрутитися. Просто так, заради процесу, чи що? Мета яка?, - сказав він.

Водночас він вказав на постійне втручання з боку США.

"Ми дискутуємо з нашими американськими друзями і партнерами, причому з представниками держави, і говоримо, коли вони нам пред'являють претензії щодо того, що якісь росіяни втручалися у вибори в США, ми їм кажемо – зовсім недавно, на дуже високому рівні: а ви постійно втручаєтеся у наше політичне життя. Ви уявляєте, вони навіть цього не заперечують", - зазначив Путін.

На повторне запитання Келлі, чи вважає він, що США втручаються у вибори в РФ, була відповідь: "Постійно це роблять". "Але Росія не втручається у вибори в США, - продовжив глава РФ. - І не збирається цього робити. Це неможливо".

"У нас є свої принципи, які полягають в тому, що ми не дозволяємо втручатися у свої внутрішні справи і не ліземо в чужі. Це наш принцип. Перше. А друге, у нас немає такої кількості інструментів", – сказав він.

Також російський лідер припустив, що росіяни, яких спецпрокурор США Роберт Мюллер звинуватив у втручанні в американські вибори, могли працювати на США. 

Нагадаємо, 16 лютого мін'юст США пред'явив офіційні звинувачення 13 росіянам за втручання у вибори президента США.

Президент США Дональд Трамп, коментуючи звинувачення, заявив, що вони доводять його непричетність до процесу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів