Путін назвав інцидент у Керченській протоці провокацією української влади у зв'язку з наближенням виборів

Президент Росії дивується, чому при більш масштабних подіях, в Україні не вводили воєнний стан, а тепер, напередодні виборів, пішли на це

Reuters

У судових журналах затриманих росіянами кораблів Військово-морського флоту України прописано завдання проникнути в територіальні води РФ і таємно пройти Керченську протоку. Це ж підтверджують і свідчення моряків. Про це президент РФ Володимир Путін заявив під час прес-конференції за підсумками саміту G20 у Буенос-Айресі, повідомляє прес-служба Кремля.

"У судовому журналі прямо записано, що цим кораблям ставиться завдання таємно проникнути в наші територіальні води і таємно пройти Керченську протоку. Це спланована провокація, так і є. З документів випливє і зі свідчень самих моряків", - заявив Путін, додавши, що доніс це до глав інших країн, у томі числі президента США Дональда Трампа.

"Ми, що називається, на ногах поспілкувалися з Президентом Трампом. У двох словах я відповів на його питання, пов'язані з цим інцидентом у Чорному морі. У нього своя позиція щодо цих питань і проблем, у мене – своя. Ми залишилися при своїй думці, але, у всякому разі, я поінформував його про наше бачення цього інциденту", - заявив Путін.

Новини за темою: Польща виступає за посилення міжнародних санкцій у зв'язку з агресією РФ в Азово-Керченській акваторії

Те, що сталася в Керченській протоці, він вважає провокацією української влади через наближення виборів. Цій же меті служить і запровадження воєнного стану.

"При більш масштабних подіях, пов'язаних з Україною, ніхто не вводив воєнного стану, а тепер, напередодні виборів, треба обов'язково це зробити. Природно, для того, щоб обмежити громадянські права і волі, обмежити політичну діяльність в країні. Але що ще гірше – воєнний стан ввели в тих десяти областях, де чинний президент не користується особливою підтримкою", - заявив президент РФ.

На його думку, "партія війни", яка перебуває при владі в Україні, не зацікавлена у врегулювання конфлікту мирними засобами і воєнні дії на Донбасі триватимуть.

Новини за темою: Клімкін сподівається, що Угорщина підтримає допомогу Україні з боку ЄС та НАТО

"В умовах якихось бойових дій, в умовах провокацій, з якими ми маємо справу зараз в Чорному морі, олігархічній владі завжди легше продовжувати політику, спрямовану на пограбування власного народу і своєї держави... Завжди війною легше прикрити свої провали в економічній і в соціальній політиці. Винні не вони, винен зовнішній агресор. І в зубожінні народу винен зовнішній агресор, і в тому, що кінці з кінцями не сходяться в державному бюджеті, потрібно весь час з простягнутою рукою стояти і просити гроші у МВФ і в інших спонсорів, перекладаючи відповідальність і навантаження на майбутні покоління. Легше списати все на зовнішню агресію", - наголосив Путін.

Новини за темою: Порошенко передав ЗСУ модернізовані бойові літаки, гелікоптери та безпілотники

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів