Прихід Медведчука в партію "За життя" значно посилить позиції цієї політичної сили, - експерт

"Об'єднання опозиційних партій в єдину структуру або висуваючи одного кандидата значно змінять розклад політичних сил", - вважає він

Політичний експерт Володимир Кацман в ефірі "112 Україна". 16.08.2018 112.ua

Прихід Медведчука в партію "За життя" значно посилить позиції цієї політичної сили. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив політичний експерт Володимир Кацман.

"Я думаю, що прихід Медведчука в партію "За життя" значно посилить позиції цієї партії. Значно посилить простоту пошуку зближення цих (опозиційних, - ред.) партій. З'єднуючи в єдину структуру або висуваючи одного кандидата значно, партії змінять розклад політичних сил, які аналізуються зараз. Нові особи, такі як Зеленський і Вакарчук, вриваються в рейтинги, тому що людям набридли старі обличчя", - сказав він.

Нагадаємо, лідер "Українського вибору" Віктор Медведчук був обраний головою політради партії "За життя"

Віктор Медведчук подякував делегатам з'їзду за довіру і зазначив у своєму виступі, що мінімально 30–35% відсотків українців поділяють ті цінності, які відстоює партія "За життя". "На першому місці для них мир на Донбасі і припинення бойових дій, ситуація, пов'язана з розвитком економіки і згубним впливом реформ, що проводяться євроінтеграторами, які призвели до зубожіння громадян за останні 4 року", ― заявив Медведчук.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів