Протестувальники за позбавлення мандата нардепа Рибалки заявили про безстрокову акцію

Протест триває в будівлі комітету ВР, який очолює Рибалка

Протестувальники за позбавлення мандата нардепа, голови комітету ВР з питань фінансової і банківської діяльності Сергія Рибалки у Раді заявили про безстрокову акцію. Про це в інтерв'ю виданню "Апостроф" заявив один з ініціаторів акції, ветеран бойових дій на Донбасі Олег Кравець.

"Ми не 15-літні діти - посиділи, поплакались і поїхали додому. Однозначно ми будемо рухатися далі. Ми сьогодні говоримо вже навіть не про те, щоб Рибалку позбавили депутатського мандата. Це - перший крок. Вже завтра, коли цього зрадника позбавлять депутатської недоторканності, ми будемо вимагати проведення розслідування та притягнення його до кримінальної відповідальності. І наша боротьба повинна попередити всіх народних депутатів, щоб вони не зраджували Україні, а працювали на користь держави. Вони повинні представляти, що не можна торгувати з державою-агресором, що народний депутат не має права за законом займатися комерційною діяльністю", - сказав Кравець.

Як повідомляє видання, ветерани АТО звинувачують Рибалку в цілеспрямованому підриві банківсько-фінансового сектора, спробі рейдерського захоплення найбільшої соціальної торгової мережі "АТБ", володінні фабрикою з виробництва снеків в Липецьку. Протест триває в будівлі комітету ВР, який очолює Рибалка.

"Ми зустрілися особисто з паном Рибалкою. Ми пояснили йому чітку позицію. Позицію того, що він повинен зробити чоловічий крок - скласти депутатський мандат. Він повинен розуміти, що, будучи народним депутатом, використавши свій мандат, трибуну Верховної Ради, він почав брехати народу", - сказав Кравець.

Джерело: Апостроф

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів