Прокуратура використовує справу Януковича для відволікання та шоу, - експерт

"У кожного фокусника є дуже важливий елемент, коли для того, щоб зробити якийсь фокус, щоб його не помітили, він робить потужний відволікаючий маневр. На жаль, є всі ознаки того, що справу Януковича, здавалося б, таку потрібну, прокуратура іноді використовує саме в цьому факторі", - зазначив Гайдай

Політтехнолог Сергій Гайдай в ефірі "112 Україна" 112.ua

Прокуратура сьогодні використовує справу про держзраду екс-президента Віктора Януковича для відволікання уваги, як своєрідне шоу. Таку думку в ефірі "112 Україна" висловив політтехнолог Сергій Гайдай.

На його переконання, екс-президент сьогодні для України є проблемою абстрактною. "Це людина, яка не знаходиться на території України, він є абсолютним політичним банкрутом. Він є біженцем, який знаходиться десь на території Росії, практично є інструментом Кремля. Тим не менш, на території України перебувають колишні "беркутівці". Тут справа "Беркуту", звинувачення тих людей, які безпосередньо вбивали людей на Майдані, загинуло чимало людей, більше сотні, я був свідком, і йдеться не тільки про загибель людей під кулями снайпера на Інститутській, а мова взагалі про три дні, багато людей загинуло. Сьогодні піднімали тему "тітушок", ці люди вбили 18 числа не одну людину в Маріїнському парку. І це справа кричуща, вона повністю в провалі. Безумовно, судити Януковича потрібно, це важливий момент, але це не виправдовує, що є провали, які здавалися б більш логічними і кричущими, там є конкретні потерпілі", - зазначив Гайдай.

"Мені здається, сьогодні прокуратура використовує справу Януковича як момент відволікання, як якесь шоу. У кожного фокусника є дуже важливий елемент, коли для того, щоб зробити якийсь фокус, щоб його не помітили, він робить потужний відволікаючий маневр. На жаль, є всі ознаки того, що справу Януковича, здавалося б, таку потрібну, прокуратура іноді використовує саме в цьому факторі", - додав він.

Нагадаємо, що Оболонський районний суд Києва 4 травня почав підготовче засідання у справі про держзраду Януковича. Захист просив суд відкласти підготовче засідання до рішення Апеляційного суду про зміну підсудності справи, однак клопотання було відхилено. Суд також дозволив організувати відеоконференцію для участі Януковича в засіданні у справі про держзраду. Наступне засідання відбудеться 18 травня.

Як відомо, 14 березня Військова прокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно Януковича. За даними ГПУ, його підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 ("Державна зрада"), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 ("Пособництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України") і ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 ("Пособництво у веденні агресивної війни") КК України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів