Профільний комітет рекомендував Раді відхилити законопроект про заборону проявляти сексуальну орієнтацію

Ініціатива нардепа від БПП Олега Барни не знайшла підтримки у комітеті з питань свободи слова та інформаційної політики

Депутат від "НФ", голова комітету з питань свободи слова Вікторія Сюмар "Народный фронт"

Комітет ВР з питань свободи слова та інформаційної політики рекомендував парламенту відхилити законопроект № 8489 про заборону виявляти будь-які види сексуальної орієнтації на публіці. Таке рішення ухвалили на засіданні в середу, передають "Українські новини".

Законопроект передбачає запровадження нових штрафів за пропаганду будь-якого виду сексуальної орієнтації - від 5,1 тис. до 51 тис. грн та громадські роботи на 12-60 годин. За повторне порушення або з використанням ЗМІ встановлена санкція від 10,2 тис. грн до 102 тис. грн та громадські роботи на 40-60 годин.

Новини за темою: Мисливці за привидами, або Як Барна, Гринда та Марцінків Україну від морального падіння рятували

Повідомляється, що під час обговорення в комітеті автор ініціативи, нардеп від БПП Олег Барна заявив про моральне падіння суспільства, пов'язане з радикалізмом, насильством, пропагандою порнографії, сексуальними маршами.

Зі свого боку голова комітету, нардеп від "Народного фронту" Вікторія Сюмар звернула увагу на розмитість формулювань у законопроекті.

Новини за темою: "Штраф за орієнтацію": Депутат Барна мав би отримати відзнаку за найбезглуздішу законотворчу ініціативу

Нагадаємо, законопроект зареєстрували в Раді 15 червня. Після цього з'явилася реакція соцмереж.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів