Проект бюджету на 2019-й рік передбачає 17,1 млрд доходів від приватизації

Водночас на процеси приватизації мають намір витратити 371,6 млн грн

З відкритих джерел

Державний бюджет України наступного року буде поповнено на 17,1 млрд грн у результаті приватизації підприємств. Про це свідчить законопроект № 9000, зареєстрований на сайті парламенту.

Передбачається, що від приватизації державного майна, а також інших надходжень, безпосередньо пов'язаних із приватизацією і кредитуванням підприємств, держбюджет отримає 17,1 млрд грн.

Водночас наступного року планують витратити 371,6 млн грн у зв'язку з приватизацією підприємств - за програмою "Заходи, пов’язані з проведенням приватизації державного майна".

Згідно з пояснювальною запискою, кошти спрямують на забезпечення проведення прозорої приватизації. Зокрема, завдяки цим грошам планується оплачувати роботу радників при підготовці підприємств до приватизації.

Новини за темою: Велика приватизація - 2018: Зворотної дороги немає

Нагадаємо, в Україні в березні 2018 року набув чинності закон № 2269-VIII "Про приватизацію державного та комунального майна". У травні затвердили перелік об'єктів "великої приватизації", що складається з 26 підприємств. А на початку літа прем'єр-міністр Володимир Гройсман анонсував проведення малої приватизації через систему ProZorro.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів