Президент України Петро Порошенко на зустрічі з лідерами парламентських фракцій. Архівне фото.
Слово и дело

Склад Центрвиборчкому, пенсійна реформа, кінематографія у поєднанні з українською мовою та блокада Донбасу - теми, які обговорювали президент України Петро Порошенко і лідери парламентських фракцій на зустрічі в АП сьогодні ввечері. Про це розповіла нардеп від БПП Ірина Луценко за результатами зустрічі, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Ішов широкий діалог стосовно кандидатур на членів ЦВК, враховуючи ситуацію з Охендовським. Знайшли консолідовану позицію по законопроектах про кінематографію, пов`язані з українською мовою і т. д. Дуже цікавий діалог відбувся з Гройсманом. Задавалися питання стосовно пенсійної реформи. Вирішили, що найближчим часом ця реформа буде надрукована, щоб провести діалог з суспільством і парламентом. Поговорили про те, що меморандум МВФ буде оголошений, як тільки цей офіційний документ буде підписаний і узгоджений, щоб суспільство і парламент могли побачити, про що уряд домовився, чи там нема протиукраїнської позиції, що відстояно, позиція України в цілому. Це проявлятиметься у пенсійній реформі також", - сказала Ірина Луценко.

За її словами, були проаналізовані наслідки торгової блокади Донбасу, приділили увагу ситуації з металургією. Загалом, президент закликав керівників фракцій до державницької роботи.

Нагадаємо, зустріч почалася близько 20:00, отже тривала близько двох годин. Кореспондент "112 Україна" зазначав, що журналісти не бачили жодного представника "Опоблоку", який би прямував на зустріч із українським головою.