"Прямуємо разом": В Україні стартує комунікаційна кампанія про результати та переваги співпраці з ЄС

Кампанія розпочнеться 12 березня на національному телебаченні, після чого детальну інформацію про проекти та програми ЄС буде розповсюджено у друкованих та онлайн-ЗМІ, а також через зовнішню рекламу

З відкритих джерел

Представництво Європейського Союзу в Україні запускає загальнонаціональну комунікаційну кампанію "Moving Forward Together/Прямуємо разом", метою якої є підвищення обізнаності українців про переваги та можливості співпраці з ЄС. Про це 12 березня повідомляється на сайті представництва.

Зазначається, що кампанія включає пріоритетні для ЄС теми в Україні: глибоку та всеохоплювальну зону вільної торгівлі, відновлення сходу та децентралізацію. Крім того, кампанія висвітлює основні програми та ініціативи ЄС, серед яких "Горизонт-2020", EU4Business, "Креативна Європа", щоб поінформувати про підтримку інновацій, малого та середнього бізнесу та розвитку культури в Україні.

"Ми розпочали загальнонаціональну комунікаційну кампанію з метою продемонструвати переваги співпраці України та ЄС для українців вже сьогодні. Ми хочемо, щоб громадяни цієї країни знали про підтримку ЄС та використовували можливості, які надають наші проекти, наприклад, молоді, бізнесу чи культурним та освітнім інституціям. У партнерстві з українським урядом таке співробітництво сприятиме позитивним змінам та поліпшить життя українських громадян", − заявив голова представництва ЄС в Україні посол Хюг Мінгареллі.

Наголошується, що Україна є пріоритетним партнером, якому ЄС надав понад 12 млрд євро за останні 3 роки. Проте, згідно з опитуванням Київського міжнародного інституту соціології, проведеним у грудні 2017 року, 77% українців не знають про програми ЄС в Україні. Поінформованість про програми ЄС та можливості і переваги, які вони пропонують українцям у галузі торгівлі, культури та освітньому обміні, про підтримку таких ключових реформ, як децентралізація або допомога внутрішньо переміщеним особам, ще нижча.

Кампанія "Moving Forward Together/Прямуємо разом" розпочнеться 12 березня на національному телебаченні, після чого детальну інформацію про проекти та програми ЄС буде розповсюджено у друкованих та онлайн-ЗМІ, а також через зовнішню рекламу.

Гасло кампанії "Moving Forward Together/Прямуємо разом" відбиває позитивне партнерство між Україною і ЄС та їхню спільну мету.

Нагадаємо, 1 вересня 2017 року набула повної міжнародно-правової чинності Угода про асоціацію між Україною та Європейським союзом, включаючи створення поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі.

Угоду було підписано у два етапи у 2014 році, але процес ратифікації було завершено лише у липні 2017-го.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів