Президента Грузії Маргвелашвілі оштрафували за куріння в американському готелі

Повідомляється, що Георгія Маргвелашвілі оштрафували на 750 доларів

Reuters

Президента Грузії Георгій Маргвелашвілі оштрафували на 750 доларів за куріння в готелі під час перебування в США. Про це повідомляє газета Prime Time.

Наголошується, що в березні Маргвелашвілі перебував з візитом у США, він зупинився в п'ятизірковому готелі. Через деякий час в готелі спрацювала пожежна тривога. Відзначається, що пожежники, які прибули на виклик, виявили Геогргия Маргвелашвілі, який курив у власному номері.

За інформацією видання, президента Грузії оштрафували на 750 доларів. Проте пізніше Маргвелашвілі ще кілька разів штрафували за куріння в готелі. Розмір штрафу, за інформацією видання, покривався за рахунок держбюджету Грузії.

У травні 2018 року предметом звинувачень проти президента Грузії Георгія Маргвелашвілі стали його відрядження. У жовтні минулого року стало відомо, що президент витратив у закордонних відрядженнях до 200 000 ларі (близько 82 тис. доларів).

Нагадаємо, Георгій Маргвелашвілі - чинний президент Грузії з 17 листопада 2013 року. До цього обіймав посаду міністра освіти Грузії, пізніше був призначений віце-прем'єром грузинського уряду.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів