Порошенко запропонував замінити в паспортах України російську мову на англійську

Так президент відповів на петицію про видачу українцям паспортів тільки українською мовою

Фото з відкритих джерел

Президент України Петро Порошенко відзначив необхідність заміни дублювання в паспорті громадянина України друкованої інформації російською мовою на англійську мову. Про це повідомляється у відповіді на петицію № 22/000319-еп "Надавати паспорт громадянина України тільки українською (без мови окупанта)", розміщеній на сайті президента.

"Підтримую обурення громадян України стосовно дублювання в паспорті громадянина України друкованої інформації мовою держави, яка Верховною Радою України визнана такою, що здійснює агресію проти України. Враховуючи патріотичну позицію підписантів, а також прагнення українського суспільства до інтеграції в Європейський Союз, вважаю за необхідне дублювання друкованої інформації в паспорті громадянина України російською мовою замінити на англійську мову як мову міжнародного спілкування", - йдеться у відповіді президента.

Новини за темою: АП: Більше половини голосів за петицію про Дарта Вейдера надійшли з Росії

У відповіді зазначається, що Порошенко направив звернення до Кабміну з пропозицією забезпечити відповідно до компетенції внесення законодавчих змін для прийняття відповідних заходів. Відповідна петиція набрала 25 934 підписів з 25 тисяч необхідних.

Раніше Порошенко підтримав петицію з вимогою позбавити нардепів мандатів за прогули засідань ВР. Коментуючи зміст петиції, Порошенко зазначив, що мова йде саме про дострокове припинення повноважень народного депутата в індивідуальному порядку незалежно від його волевиявлення як механізму притягнення до відповідальності.

Новини за темою: Користувачі з електронними адресами на серверах у РФ не зможуть голосувати за петиції, – АП

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів